DARMOWY MAILING

Skoki przez przeszkody?

Znajdziesz u nas porady, ćwiczenia, przykładowe parkoury i wiele, wiele więcej.

Zapisz się na bezpłatne mailowe lekcje o jeździe konnej i skokach przez przeszkody.

Jako BONUS, po zapisie otrzymasz od nas za darmo eBooka z 5 Uniwersalnymi układami drągów do ćwiczenia jazdy parkurowej.

Przygotowanie konia do skoków

W emejlach omawiamy to jak przygotować konia do pierwszych skoków, jak poprawiać jego technikę i kontynuować skokowe szkolenie aż do konkursów Grand Prix.

Trening skokowy jeźdźca

Porozmawiamy o tym jak powinien skakać jeździec. Dowiesz się jakie ćwiczenia pomogą ci w pokonywaniu parkourów, oraz jak w ogóle robić to dobrze i skutecznie.

Podstawy pracy ujeżdżeniowej

Przed rozpoczęciem skakania trzeba wykonać odpowiednią pracę ujeżdżeniową. W końcu skok to tylko kolejna foula galopu. W naszym mailingu dowiesz się więc jak przygotować konia pod względem ujeżdżeniowym.

Jak wygląda nasz mailing?

 • Zapisujesz się na tej stronie poprzez formularz.

 • Potwierdzasz zapis klikając na link w otrzymanej wiadomości.
 • Co tydzień we wtorek o godzinie 10:00 otrzymujesz email ze skokową wiedzą.

 • Na każdą z wiadomości możesz odpisać. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

 • Jeśli masz jakiś problem możesz zawsze się do nas z nim zgłosić. Na pewno pomożemy.

Szukasz zapisów na płatne szkolenie Szkoła Skoków?

Są one obecnie zamknięte, dołącz jednak do skokowego mailingu, a oprócz darmowych lekcji otrzymasz także informację kiedy otworzymy zapisy.

Dlaczego warto?

 

Celem naszego mailingu jest dostarczenie kompleksowej wiedzy i umiejętności, które pozwolą Ci rozwijać się jako jeździec i osiągać sukcesy w skokach. Sami jesteśmy aktywnymi zawodnikami, hodowcami, oraz pasjonatami jeździectwa. Brakowało nam w internecie miejsca z którego moglibyśmy czerpać ciekawe informacje, oraz konsultować zdobytą wiedzę i doświadczenia. Dlatego właśnie stworzyliśmy ten newsletter. Jest to coś co sami chcielibyśmy czytać.

Nasz mailing sprawdzi się zarówno dla początkujących, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z jazdą konną i skokami, jak i zaawansowanych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności. Oferujemy Ci praktyczne porady, rozwiązania problemów i wsparcie od instruktorów i zawodników tej dyscypliny.

Jeśli pragniesz być lepszym jeźdźcem, osiągać sukcesy na zawodach skokowych oraz dbać o zdrowie i wydajność swojego konia to trafiłeś w idealne miejsce.

Razem z nami odkryjesz tajniki skoków i poprawisz komfort oraz bezpieczeństwo zarówno swój jak i Twojego konia.

Poznaj nas

Maciej Sobótka

Razem z Michaliną prowadzimy własną stajnię, gdzie mamy blisko 20 koni. Zajmujemy się zarówno hodowlą, jak i treningiem jeźdźców, oraz koni. Jeżdżę już prawie 20 lat, a od 13 startuję aktywnie w konkursach skoków przez przeszkody. Aktualnie są to starty na poziomie klasy Grand Prix CC konkursów ogólnopolskich.

Zajmuję się także zajeżdżaniem i przygotowywaniem młodych koni do pierwszych startów w konkursach skoków. Od 2015 roku prowadzę sklep DobreSiodla.pl gdzie dopasowuję i sprzedaję siodła. Natomiast w 2019 roku wystartowała nasza marka ze sprzętem jeździeckim Balotade.com.

Michalina Kulczewska

Posiadam ukończone Szkolenie na Instruktora Szkolenia Podstawowego PZJ, oraz IRR. Jazdę konną uprawiam już prawie od 2 dekad. Pasjonuję się zarówno skokami przez przeszkody, jak i ujeżdżeniem. W związku z tym startuję z sukcesami w obu tych dyscyplinach.

Maciej Sobótka

Michalina Kulczewska

Sprawdź co piszą o nas inni:

Dla kogo jest nasz mailing?

Jeśli:

 • masz problemy z dojazdem do przeszkody,
 • twój koń robi zrzutki, a ty nie wiesz dlaczego, a tym bardziej co z tym można zrobić,
 • zdarzają ci się upadki i wyłamania na parkourze,
 • chcesz ciągle doskonalić swoje umiejętności jeździeckie,
 • interesujesz się skokami przez przeszkody,
 • chcesz wygrywać na zawodach,
 • nie wiesz co zrobić żeby ruszyć z miejsca i zrobić postępy,

Jeśli choć jeden z wyżej wymienionych powodów Cię dotyczy to: